Řekli o nás

Budeme potěšeni, pokud i Vy se stanete naším spokojeným zákazníkem a doporučíte naši práci svým přátelům.

Pan Bárta, Polička

"Jsme nad míru spokojeni. Ochota, slušnost, rychlost a kvalita nechybí. Internet jede jak jsme si to představovali, jenom doporučujeme. My budeme služeb využívat nadále."

Lucie (NTB pro tatínka), Polička

"Tak Vás mám vychválit do nebe. PC je super a moc děkuje."

Mystery GRILL, Polička

"Když máte dělat najednou několik burgerů pro zákazníky, kteří na ně čekají a stojí přímo před vámi, nemáte nejmenší chuť řešit problém s počítačem nebo pokladnou. Díky Bajty nám tohle všechno naštěstí funguje perfektně."

Papeon s.r.o., Polička

"Na firmě nám dosluhoval notebook, chtěli jsme nový, ale těch možností je spousta. Bajty se přijeli podívat, jak a na co počítač používáme a podle toho nám navrhli asi tři různá řešení včetně posílení a zabezpeční WiFi sítě. Vybrali jsme nakonec to nejlepší řešení i s bezstarostnou instalací software."

Karel, Sportreg.cz, NMNM

"Bajty.cz doporučuji nejen jako regionálního experta v IT službách. Jsem velmi spokojený s jejich službami. V IT problematice se orientuji velmi mizerně a jsem odkázaný na služby expertů. Bajty.cz využívám, od doporučení, dodání potřebných IT hraček, po jejich nezbytnou údržbu a správu."

Iva, chovatelka, Polička

"Náš domácí počítač byl už pomalý a řešili jsme, jestli má smysl ho dávat opravit. V Bajty se na něj podívali a udělali nám nabídku s více variantami včetně pořízení nového. Rozhodli jsme se nakonec opravit ten starý. Odvezli si ho a druhý den přivezli zpět a zprovoznili. Vyčistili ho, něco tam vyměnili a všechno znovu nainstalovali. Nyní funguje bez problémů."

Bohumil, penzion Svitavy

"Pro moje podnikání je výpočetní technika a internet naprosto nezbytná záležitost již mnoho let, proto se považuji za zdatného uživatele. Ale zařízení zastaralo, internetová stránka pořádně nefungovala, chtěl jsem nové funkcionality, aktualizace správně nepracovaly až došlo ke kolapsu. A byl jsem v koncích. Náhodou jsem našel "doktory" ve firmě Bajty.cz a ti vše dali do pořádku. Dnes nejsem ve stresu, a "když něco", stačí zavolat odborníky a oni překvapivě ochotně pomohou. Můžu všem jenom doporučit a Bajty.cz děkuji."

Matěj, školák, Rájec Jestřebí

"Pánové z Bajty mi pomohli postavit herní počítač k Vánocům. Byl jsem překvapený, jak dobrý ten počítač je, za ty peníze, které stál. Počítač mi celej nainstalovali, takže to bylo fakt ízy."

Jarda, tesař, Borová

"Měli jsme už hodně pomalej notebook a přemejšleli jsme, jestli koupit jinej. Na doporučení z rodiny jsme ho svěřili do Bajty. Zazálohovali nám data, notebook rozdělali a vyčistili. Když jsem ho pak poprvý zapnul, nechápal jsem, jak může být rychlejší, než když byl novej!!! Teď šlape jak hodinky a stálo to zlomek ceny novýho. Doporučuju!"

Pamatujte, Bajty má ízy řešení!

PRO DOMÁCNOSTI PRO ŽIVNOSTNÍKY A FIRMY

Rychlá pomoc

Volejte: 739 06 06 36
pomoc@bajty.cz

Bajty.cz | počítače bez starostí

Provozovatel:
Jiří Neudert, Polička
IČ: 86702271